Alanya İlçe Sağlık Müdürlüğü  
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİ
ALANYA TANITIM
ALANYA KAYMAKAMLIĞI
ALANYA DEVLET HASTANESİ
Kamu Hizmet Standartlarımız
Kamu Hizmet Envanterimiz
Aile Hekimi Sorgulama
Nöbetçi Eczane
Türk Kızılayı İlk Yardım
PERSONEL HABERLERİ
icon Alanya Alkü Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde görevli personelimiz Tekniker Fatih Turgay Akçay'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Alanya Alkü Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde görevli personelimiz Sürekli İşçi (696) Fatih Sucu'nun doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
10.207.2.1
 
Dr.Abdullah YAĞDIR

İlçe Sağlık Müdürü

01.12.1966 tarihinde Antakya Hatay’da doğdu. İlkokulu Malatya’da, ortaokulu Antakya’da, liseyi Malatya’da tamamladı. 1989 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında Alanya Avsallar Sağlık Ocağına atandı. 1991 yılından beri Alanya’da görev yapmaktadır. 2013 yılında Beykent Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Yönetimi Anabilim Dalı, Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Bilimdalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Dr.Abdullah YAĞDIR
İlçe Sağlık Müdürü

Dr.Mehmet AŞIK

Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü

 

Dr.Mehmet AŞIK
Şube Müdürü

Sevgi ÖZTÜRK

Yönetim Hizmetleri Şube Müdürü

1980 yılında Bolu’da doğdu. 1998 yılında Bolu Sağlık Meslek Lisesi, 2002 yılında da Uludağ Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümünden mezun oldu. Ahmet Yesevi Üniversitesi  Ekonomi Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği alanında 2012 yılında yüksek lisans yaptı. 2001 yılında  Bursa SSK Bölge Hastanesinde göreve başladı. Fethiye SSK Hastanesi,  Fethiye Devlet Hastanesi,  Fethiye Kumluova Sağlık Ocağı ve Bolu İl Sağlık Müdürlüğünde görev yaptı. Bolu İl Sağlık Müdürlüğü’nde Araştırma, Bilgi Sistemleri ve Sağlığın Geliştirilmesi Şube Müdürü olarak çalıştı.

Bolu Valiliği Temiz İnsan Temiz Toplum Projesinde  proje asistanı olarak yer aldı. Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansına sunmuş olduğu “AB Ülkelerinde Acil Servis Çalışmalarında Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği Uygulamaları Projesi” ve “Her İnsan Kendi Sağlığının Okuryazarıdır Projesi” ile Kalkınma Bakanlığı Doğu Marmara Kalkınma Ajansına başvurduğu “UMudunuKEsme - Afet ve Acil Durum Sağlık Hizmetlerinin Geliştirilmesi Projesi” hibe almayı hak kazandı ve bu projeleri yürüttü.

AB Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından finanse edilen AB ülkelerinde Acil Servis Çalışmalarında Hemşirelik ve ATT Uygulamaları Projesi ile Belçika, Macaristan, Çek Cumhuriyeti ve Almanya’da çeşitli sağlık kuruluşlarında gözlemlerde ve incelemelerde bulundu.

“Sağlık Çalışanlarının Sağlık Yöneticiliğine Bakış Açısı, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü Örneği”, “Bolu 112 Çalışanlarının Örgütsel Bağlılık Düzeyleri ve İş Performansına Etkileri” ve “Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü Çalışanlarının Teknoloji Kullanım Düzeyleri Değerlendirmesi: EBYS Örneği” konularında araştırma ve çalışmaları vardır.

Evli ve 2 çocuk annesidir. Orta derece de İngilizce bilmektedir.

Sevgi ÖZTÜRK
Şube Müdürü